Promosyon Polar Atkı Bere

POLAR ATKI BERE PROMOSYON

Kışlık promosyon tekstil ürünleri arasında bulunmakta olan polar atkı bere ürünlerimiz, soğuk mevsimlerde oldukça sık tercih edilmekte olan promosyon malzemelerinden biri haline gelmiştir. Polar kumaşlar sıcak tutma özellikleri ile ön plana çıkar ve aynı zamanda yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu sayede kullanışlı bir ürün haline gelmektedir. Promosyon ürün olarak atkı bere kullanımı ise üretmekte olduğumuz ürünlerin üzerine firma logo ve isimlerinizin nakış baskı yöntemleri ile uygulanması ile gerçekleşir. Bu sayede üzerinde firmanızın bulunduğu ürünümüz bir promosyon polar atkı bere haline gelmektedir.

POLAR BERE

Polar bere unisex bir üründür, kadın ve erkek tarafından kullanılabilmektedir. Polar kumaşların esnek yapıda olması sebebiyle polar berelerde beden bulunmaz ve herkes tarafından rahatça kullanılabilir.  Bir kaç farklı modelde üretilebilen polar bereler 1. kalite tüylenmez polar kumaşlar kullanılarak imal edilmektedir. Kullanılan polar kumaşlar müşterilerimizin isteğine göre 180 gr, 220 gr ve 280 gr olarak farklı gramajlara sahiptir. Daha kalın polar kumaşlar maliyeti arttırdığından polar bere fiyatları konusunda da etkilidir. Daha ucuz polar bere imalatı için 220 ve 180 gr polar kumaşlar kullanılmaktadır. Bere modellerimiz düz polar bere, katlamalı polar bere ve boyunluk polar bere olarak çeşitlendirilmektedir. Promosyon bere imalatı için genel olarak aşağıdaki görsellerde bulunan düz polar bere modelimiz tercih edilmektedir. Polar promosyon ürünlerimiz üzerine firma logolarınız baskı veya nakış ile uygulanabilmektedir. Geniş polar renk kartelamızı inceleyerek sizlere en uygun renklerde polar bere siparişi verebilir bere imalatı yaptırabilirsiniz. Toptan polar bere imalatı ve toptan bere fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

POLAR ATKI

Polar atkı imalatı aynı berelerde kullanılmakta olan tüylenme yapmayan farklı gramajlara sahip antipilling polar kumaşlar kullanılarak yapılmaktadır. Standart olarak 21*150 cm ölçülerinde üretilen polar atkı modelleri kurumsal renklerinize uygun olarak bir çok farklı renkte üretilebilmektedir. Yine polar berelerde olduğu gibi polar atkı fiyatları da kullanılan kumaş gramajına, ürün üzerine uygulanacak olan logo veya yazı görseline ve sipariş adetinize göre farklılık gösterebilmektedir. Ucuz polar atkı fiyatları için daha düşük gramajlı ve tek renk baskılı polar atkı türünü tercih edebilirsiniz. Standart olarak uç kısmı kendinden püsküllü olarak üretilen polar atkılar isteğinize göre püskülsüz yada kenarları overlock dikişli olarak üretilebilmektedir. Overlock dikiş gibi özellikler atkı fiyatını arttırdığından promosyon atkı olarak kullanılacak ürünlerde çok fazla tercih edilmemektedir. Toptan baskılı polar atkı imalatı için polar renk kartelamızı inceleyebilirsiniz. İşletme logolarınız promosyon polar ürünlerimiz üzerine nakış işleme yöntemi ile uygulanabilmektedir. Toptan polar atkı, promosyon atkı bere ve baskılı atkı siparişleriniz için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve atkı imalatı yaptırabilirsiniz.

POLAR ATKI BERE