Polar Eldiven

Promosyon Polar Eldiven

Soğuk geçmekte olan kış aylarında en çok gereksinim duyulan tekstil giyim ürünlerinden biri de polar eldiven modelleridir. Eldiven  ellerimizi dış etkenlerden koruyabilmemiz için giyilen bir aksesuardır. Bir çok farklı eldiven modeli ve farklı materyallerden üretimi mevcuttur. Hepsinin farklı farklı kullanım alanları bulunmakla birlikte polar eldiven modelleri sadece sıcak tutması için günlük hayatta yün, triko eldivenle birlikte en çok kullanılan bir eldiven çeşididir.

Promosyon Polar Eldiven

Promosyon tekstil ürünü olarak polar eldiven kullanımı son yıllarda önemli bir noktadır. Etkin olarak promosyon malzemesi olarak üretilmekte ve toptan satışı yapılmaktadır. Promosyon eldiven üzerine firmaların logo ve ya ismi nakış işleme olarak uygulanabilmektedir. Polar kumaş yumuşak dokusu ve yüksek sıcak tutma özelliği sayesinde eldiven imalatı konusunda oldukça sık tercih edilmektedir. 5 parmak polar eldiven, yarım kesik parmak polar eldiven, kapaklı polar eldiven gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin içinde promosyon ürünü olarak en çok tercih edilen model ise 5 parmak polar eldiven modelidir.

Polar Eldiven Renkleri

Polar kumaş renk seçeneği olarak oldukça geniş bir kartelaya sahiptir. Bu geniş renk yelpazeside sizlere işletmenizin kurumsal renklerine uygun renkte polar eldiven siparişi vermenize olanak sağlar. Size en uygun renkleri seçerek toptan polar eldiven siparişi verebilirsiniz.

Polar Eldiven Fiyatları

Fiyat promosyon ürün alımı konusunda işletmeler açısından en önemli etkendir. Ekonomik fiyatlarla alım yapılabilmesi bütçe açısından önem taşımaktadır. Polar eldiven fiyatları bir kaç kritere göre belirlenmektedir. Bu etkenler sırasıyla öncelikli olarak eldiven modeli, sipariş adeti, ürün üzerine logo nakışı olup olmayacağıdır. Bu tür sipariş detaylarınızı bizlere ileterek toptan eldiven fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir firmanız için polar eldiven imalatı yaptırabilirsiniz.

Aşağıdaki örnek görsellerde polar eldiven modellerini farklı bir kaç renk örneğini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir