Promosyon Polar Eldiven

POLAR ELDİVEN

Polar eldiven modelleri kış mevsiminde yapılan promosyon çalışmalarında oldukça sık tercih edilen bir promosyon polar ürünüdür.

Oldukça soğuk ve yağışlı geçen aylarda özellikle Aralık, Ocak, Şubat ve Mart gibi yoğun kar yağışının olduğu bölgelerde ellerin soğuktan korunabilmesi için tek çözüm eldiven kullanımıdır. Eldiven modellerinin üretildikleri materyale göre triko eldiven, polar eldiven gibi bir kaç farklı türü bulunmaktadır. Bunlar arasında üretimini yapmış olduğumuz polar eldivenler en çok sıcak tutan eldiven modelidir. Bu sebeple de kullanımı oldukça yaygındır.

Promosyon Polar Eldiven

Oldukça sık kullanılan bir ürün olması nedeniyle bir çok farklı firmanın kış promosyonu çalışmaları arasında promosyon polar eldiven modelleri bulunmaktadır. Tek kullanımlık olmayışı ve sürekli göz önünde bulunan eldivenler oldukça etkili bir reklam ürünü haline gelebilmektedir. Polar eldivenleri nakışsız olarak üretebildiğimiz gibi isteğe göre eldivenlerin üst kısımlarına küçük firma logosu işleyerekte üretebilmekteyiz.  Bu şekilde üzerinde firma logosu bulunan promosyon eldiven kullanımının yanı sıra bir çok ürün satışı gerçekleştiren firma da satışını yaptıkları ürünlerinin yanında hediye olarak polar eldiven vererek satışlarını arttırabilmektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse ayakkabı sektöründeki, bot satan bir çok firma satış arttırıcı bir çalışma olarak toptan eldiven imalatı yaptırarak botların yanında hediye polar eldiven kampanyası düzenlemektedir.

Siyah Polar Eldiven

Polar Eldiven
Siyah Polar Eldiven

Eldiven renkleri içerisinde en çok tercih edilen ve bizlerinde en çok üretimini gerçekleştirdiğimiz model siyah polar eldiven modelimizdir. Kir göstermemesi ve herkes tarafından kullanılabilir olması nedeniyle en çok tercih edilen renktir.  Kırmızı, mavi, lacivert, yeşil, haki, turuncu, sarı gibi bir çok renkte üretimimiz mevcuttur. Bu tür renklerde eldivenler hazırda stoklu olarak bulunmayan sipariş üzerine imalat yapabildiğimiz renklerdir. Fakat siyah polar eldiven çok kullanıldığı için genel olarak stoklu bulundurabildiğimiz bir eldiven modelidir.

Polar Eldiven Fiyatları

Bir çok üründe olduğu gibi polar eldiven fiyatları konusunda da yüksek adetli toptan alımlarda daha uygun fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Promosyon Polar olarak sadece toptan eldiven imalatı ve satışı yapmakta, perakende satışımız bulunmamaktadır. Minimum eldiven sipariş adetimiz nakışsız olarak 100 adettir. Logo nakışlı özel imalat gerektiren durumlarda daha yüksek adetli çalışabilmekteyiz. Toptan polar eldiven fiyatları ve sipariş için talep ettiğiniz model ve sipariş adetinizi bizlere bildirerek fiyat teklifi alabilirsiniz.